Citricidal, Diochi a Energy | Centrum REGENERACE Tábor

Vyrábíme taburetky a polštářky

Taburetky, polštářky i podhlavníky jsou plněny pohankovými či špaldovými slupkami, pro jejich vlastnosti známými již před staletími.

Aktualitky

Prázdninová otevírací doba

Prázdninová otevírací doba začne už od pondělí 18. června. Otevřeno bude a pak celé prázdniny každý den 9 - 12, 13 - 17 hod., v pátek do 12 hod.  * Zavřeno bude jen 2.+3.+4. července. *

Prázdninový příměstský tábor pro děti

Milí přátelé, pro vaše děti nabízíme týdenní prázdninový příměstský tábor pod názvem KOUZLENÍ S PŘÍRODOU. Při jeho přípravách jsme se pokusily naladit na přirozené potřeby dětí, kdy především prázdinový čas dopřává možnost pobývat v přírodě, poznávat ji a využívat ji k radostnému tvoření. Rozhodly jsme se vytvořit zajímavý a bohatý program založený na ekologickém a zdravém myšlení, abychom byly inspirací pro Vaše dítě a obohatily je o nové zážitky a zkušenosti.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte, obraťte se na nás s dotazy či rovnou s přihláškou, aby jste měly záruku, že se Vaše dítě na náš tábor dostane. Těšíme se a jsme tu pro Vás a Vaše malé ratolesti. Renata, Svatava, Kateřina

Hrátky ... s Míšou Liškovou

Hrátky ... s Míšou Liškovou se budou konat v neděli 22. července od 9 hod. v ZŠ B. Bolzana Na Parkánech. Nutno přihlásit předem!

OBERON - diagnostiky

Diagnostické poradenství přístrojem OBERON se zkušeným terapeutem panem Leošem Poskočilem v pondělí 27. srpna v Centru REGENERACE. Nutné objednání na konkrétní hodinu osobně nebo na tel.: 381 258 109.

Citricidal, Diochi, Energy - Distribuce

Centrum REGENERACE, jehož nedílnou součástí je i kamenný obchod a e-shop, je distributorem výrobků značek Diochi a Energy a výhradním distributorem Citricidaluextraktu z grepových jader.  

CITRICIDAL - Extrakt z grepových jader

Citricidal Natural je přírodní obdoba antibiotik, kterých je dnes třeba víc než kdy jindy. Klasická antibiotika totiž kvůli přizpůsobivosti bakteriálních kmenů přestávají pomalu ale jistě účinkovat. Zároveň na rozdíl od Citricidalu při svém působení likvidují přirozenou mikrobiální ochranu střeva.  
Centrum REGENERACE Tábor: Citricidal natural - extrakt z grepových jader

 

 

Extrakt z grepových jader se řadí mezi přírodní antioxidanty. Poslední výzkumy prokázaly, že může tlumit růst rakoviny střev. Jsou prokázané účinky na zhruba 770 kmenů bakterií z 800 zkoumaných druhů a 93 druhů plísní ze 100 zkoumaných druhů. Je vysoce účinný proti širokému spektru choroboplodných zárodků stafylokokům, streptokokům, salmonelám, Candidě, helikobakterům, herpetickým virům. Likviduje nejrůznější druhy plísní a kvasinek. Nově jsou prokázané výrazné účinky při doléčování infekčních onemocnění jako je Mononukleoza, Lymeská Borrelioza a Toxoplazmoza.

                         - > Do obchodu

 

Centrum REGENERACE Tábor: sagradin diochi

 

DIOCHI

Diochi je přední výrobce přírodních produktů, při jejichž vývoji kombinuje zkušenosti z tradiční a alternativní medicíny s poznatky moderních výzkumů. Výrobky působí formou bioinformační terapie, fytoterapie, homeopatie, aromaterapie, biorezonance a dalších oborů.

                     - > Do obchodu

Centrum REGENERACE Tábor: gynex energy

 

ENERGY

Společnosti Energy Group, a. s., je výrobce a distributora přírodních produktů z kategorie potravních doplňků a kosmetiky. Všechny její přípravky jsou vyvinuty podle principů staré čínské medicíny, s využitím nejnovějších technologií bioinformační medicíny a poznatků fytoterapie, homeopatie, krystalterapie a biorezonance.   

                    - > Do obchodu


foto aury | TABURETKY | Enneagram | tarotové karty | Dar ducha | 2012 | Tajemství | DIOCHI | Phoenix | Citricidal | prsten Atlantů | ENERGY levně