Citricidal, Diochi a Energy | Centrum REGENERACE Tábor

Vyrábíme taburetky a polštářky

Taburetky, polštářky i podhlavníky jsou plněny pohankovými či špaldovými slupkami, pro jejich vlastnosti známými již před staletími.

Aktualitky

OBERON - diagnostiky

Diagnostické poradenství přístrojem OBERON se zkušeným terapeutem panem Leošem Poskočilem ve čtvrtek 27. června v Centru REGENERACE. Nutné objednání na konkrétní hodinu osobně nebo na tel.: 381 258 109.

Příměstský prázdninový tábor

Opět plánujeme, jak si s dětmi užijeme v přírodě letní prázdniny, proto již nyní můžete své děti přihlásit na naše 2 termíny.

Nová poradna u nás !

Katka Sklenářová Procházková otevírá novou poradnu, více info v pozvánce

Hrátky ... s Míšou Liškovou

Hrátky ... s Míšou Liškovou se budou konat v neděli 9. června od 9 hod. v ZŠ B. Bolzana Na Parkánech. Nutno přihlásit předem!

Filipínský léčitel LINO

Filipínský léčitel LINO bude provádět u nás masáže v neděli 19. května. Nutno objednat předem na tel. 381 258 109 / denně 9 - 17hod., v pátek 9 - 12 hod. /

Citricidal, Diochi, Energy - Distribuce

Centrum REGENERACE, jehož nedílnou součástí je i kamenný obchod a e-shop, je distributorem výrobků značek Diochi a Energy a výhradním distributorem Citricidaluextraktu z grepových jader.  

CITRICIDAL - Extrakt z grepových jader

Citricidal Natural je přírodní obdoba antibiotik, kterých je dnes třeba víc než kdy jindy. Klasická antibiotika totiž kvůli přizpůsobivosti bakteriálních kmenů přestávají pomalu ale jistě účinkovat. Zároveň na rozdíl od Citricidalu při svém působení likvidují přirozenou mikrobiální ochranu střeva.  
Centrum REGENERACE Tábor: Citricidal natural - extrakt z grepových jader

 

 

Extrakt z grepových jader se řadí mezi přírodní antioxidanty. Poslední výzkumy prokázaly, že může tlumit růst rakoviny střev. Jsou prokázané účinky na zhruba 770 kmenů bakterií z 800 zkoumaných druhů a 93 druhů plísní ze 100 zkoumaných druhů. Je vysoce účinný proti širokému spektru choroboplodných zárodků stafylokokům, streptokokům, salmonelám, Candidě, helikobakterům, herpetickým virům. Likviduje nejrůznější druhy plísní a kvasinek. Nově jsou prokázané výrazné účinky při doléčování infekčních onemocnění jako je Mononukleoza, Lymeská Borrelioza a Toxoplazmoza.

                         - > Do obchodu

 

Centrum REGENERACE Tábor: sagradin diochi

 

DIOCHI

Diochi je přední výrobce přírodních produktů, při jejichž vývoji kombinuje zkušenosti z tradiční a alternativní medicíny s poznatky moderních výzkumů. Výrobky působí formou bioinformační terapie, fytoterapie, homeopatie, aromaterapie, biorezonance a dalších oborů.

                     - > Do obchodu

Centrum REGENERACE Tábor: gynex energy

 

ENERGY

Společnosti Energy Group, a. s., je výrobce a distributora přírodních produktů z kategorie potravních doplňků a kosmetiky. Všechny její přípravky jsou vyvinuty podle principů staré čínské medicíny, s využitím nejnovějších technologií bioinformační medicíny a poznatků fytoterapie, homeopatie, krystalterapie a biorezonance.   

                    - > Do obchodu


foto aury | TABURETKY | Enneagram | tarotové karty | Dar ducha | 2012 | Tajemství | DIOCHI | Phoenix | Citricidal | prsten Atlantů | ENERGY levně