Archív aktualit | Centrum REGENERACE Tábor

Vyrábíme taburetky a polštářky

Taburetky, polštářky i podhlavníky jsou plněny pohankovými či špaldovými slupkami, pro jejich vlastnosti známými již před staletími.

Aktualitky

FOTOGRAFOVÁNÍ AURY

Zveme vás na individuální FOTOGRAFOVÁNÍ AURY na středu 21. března manželé Paulíčkovi. Nutno objednat předem v Centru REGENERACE nebo na tel: 381 258 109

OBERON - diagnostiky

Diagnostické poradenství přístrojem OBERON se zkušeným terapeutem panem Leošem Poskočilem v pondělí 12.+úterý 13. března, v Centru REGENERACE. Nutné objednání na konkrétní hodinu osobně nebo na tel.: u 381 258 109.

Archív aktualit

FOTOGRAFOVÁNÍ AURY

Zveme vás na individuální FOTOGRAFOVÁNÍ AURY na středu 21. března manželé Paulíčkovi. Nutno objednat předem v Centru REGENERACE nebo na tel: 381 258 109

Pronájem masérny

Pronajmeme masérnu, krásnou, velkou slunnou místnost na 2 dny v týdnu / pondělí a čtvrtek / Cena dohodou. Přijďte se podívat nebo budeme rádi, pokud tuto informaci pošlete dále.

DIOCHI - přednáška Vl. ĎURINA v Táboře

Zveme vás na Přednášku Vladimíra Ďuriny, ředitele firmy Diochi, ve středu 7. března od 18 hod. do divadelní kavárny Divadla Tábor. Seznámí vás s novými přípravky, popř. zodpoví na vaše dotazy. Po skončení přednášky budou následovat osobní diagnostiky. Vstupenky již v předprodeji v Centru REGENERACE.

Esenciální podzim

Zveme vás na přednášku Lenky Markové s esenciálními oleji firmy DOTERRA na posílení imunity na podzim

ve středu 15. listopadu od 18 hod. v Centru REGENERACE. Pro omezený počet nutná rezervace!

Viz. příloha doterra_15_11.docx (163 kb)

Jak mít peníze aneb realita a iluze

Zveme vás na přednášku Zdeňky Blechové Jak mít peníze aneb realita a iluze, která se bude konat v pondělí 13. listopadu od 17 hod. v DON klubu divadla Tábor. Vstupenky již v předprodeji u nás.

Viz. příloha Blechova_penize.pdf (231 kb)

Dovolená + Prázdninový provoz

3. - 7. července budeme mít dovolenou a pak prázdninový provoz, tj. s polední pauzou 12 - 13 hod. Jinak otevřeno pak už normálně celé prázdniny každý den 9 - 17 hod. v pátek jen do 13 hod.

Marie z Magdaly a ženy v životě Ježíše

Zveme vás na setkání v úterý 28. listopadu od 18 hod. do DON klubu divadla Tábor na přednášku Marie z Magdaly a ženy v životě Ježíše s Dr. Hanou Sar Blochovou . Možnost zakoupení její knihy a osobní věnování na místě. Vstupenky již v předprodeji u nás.

Viz. příloha Blochova_Marie z Magdaly.doc (342 kb)

PETR CHOBOT a DON SERGIO v Táboře

V pondělí 26. června  17,30 - 21h. se bude konat LÉČEBNÁ MEDITACE s Petrem CHOBOTEM. Společně s Petrem meditace povede i peruánský šaman Don Sergio. Akce bude probíhat v sportovní hale Gymnázia P. CoubertinaTábor.  Otevřeno od 17,00hod. S sebou boty na přezutí, karimatku, deku, pití ...Vstupenky možno zakoupit předem v Centru REGENERACE nebo i na místě za 500,- Kč. Doporučujeme pročíst vše o meditacích www.petr-chobot.eu

 

Viz. příloha PCh_tabor_cerven.doc (26 kb)

Meditace a léčení s Estelou Palaris Orbito

Spirituální léčení s filipínskou duchovní léčitelkou Estelou Palaris Orbito bude probíhat v Centru REGENERACE v sobotu 3. března. Společná meditace a žehnání  od 10 hod.  po té individuální léčení, na které je nutno objednat předem na tel. 381 258 109 nebo osobně.

Viz. příloha estela-palaris-orbito-brezen.jpg (1304 kb)

OBERON - diagnostiky

Diagnostické poradenství přístrojem OBERON se zkušeným terapeutem panem Leošem Poskočilem v pondělí 12.+úterý 13. března, v Centru REGENERACE. Nutné objednání na konkrétní hodinu osobně nebo na tel.: u 381 258 109.

Viz. příloha Oberon.doc (94 kb)

Adventní otevírací doba

Pokud by jste se rozhodli nakoupit pro své blízké zdravé vánoční dárky u nás, můžete využít pro to i tuto sobotu, tj. 10. 12., kdy budeme mít otevřeno v rámci vánočních trhů na náměstí od10 do 16 hod., dále budeme mít otevřeno i v pátek odpoledne, tj. 16. 12. od 9 do 17 hod. Pátek před Štědrým dnem, tj. 23. 12. od 9 do 15 hod. a mezi svátky, tj. 27. - 29. 12. budeme mít otevřeno od 9 do 17 hod. 30. 12. budeme mít zavřeno.

Víkendový seminář s Estelou v Táboře!

Srdečně Vás zveme na seminář tradičního filipínského léčení "Jak léčí Bůh" s Estelou Palaris Orbito, který se bude konat v Táboře, v ZŠ B. Bolzana 19. - 20. listopadu  Podrobné info a rezervace: 774 947 219. Doporučujeme shlédnout videa na www.barakacentrum.cz

Viz. příloha estela_seminar.pdf (551 kb)

Bachovy květové esence

Ve čtvrtek 10. listopadu od 18. hod. přednáška Bachovy květové esence s Jitkou Topinkovou.

Viz. příloha BKT Topinkova.doc (93 kb)

Filipínský léčitel LINO

Filipínský léčitel LINO bude provádět u nás masáže v sobotu 14. října 9 - 16 hod. Nutno objednat předem na tel. 381 258 109.

Hrátky ... s Míšou Liškovou

Hrátky ... s Míšou Liškovou se budou konat v neděli 3. prosince od 9 hod. v ZŠ B. Bolzana Na Parkánech. Nutno přihlásit předem!

ESENCIÁLNÍ OLEJE NA DOVOLENOU

Esenciální oleje na letní dovolenou bude další zajímavá přednáška s Lenkou Markovou, která se bude konat ve úterý 14. června od 18 hod. Dozvíte se, co všechno umí esenciální oleje, můžete očichat a vyzkoušet na vlastní kůži. Také vám můžeme vytestovat přístrojem Zyto, které esence vaše tělo právě potřebuje.

Viz. příloha doterra.pdf (528 kb)

Otevírací doba v prosinci

V prosinci budeme mít otevřeno do pátku 22. 12. do 13 hod. Dále jako pracovní dny 27. - 29. 12.

Otevřeno bude opět od úterý 2. ledna 2018

* Přejeme Vám příjemné dny adventní a radostné a klidné vánoční svátky. *


foto aury | TABURETKY | Enneagram | tarotové karty | Dar ducha | 2012 | Tajemství | DIOCHI | Phoenix | Citricidal | prsten Atlantů | ENERGY levně