Archív aktualit | Centrum REGENERACE Tábor

Vyrábíme taburetky a polštářky

Taburetky, polštářky i podhlavníky jsou plněny pohankovými či špaldovými slupkami, pro jejich vlastnosti známými již před staletími.

Aktualitky

Hrátky ... s Míšou Liškovou

Hrátky ... s Míšou Liškovou se budou konat v neděli 3. února od 9 hod. v ZŠ B. Bolzana Na Parkánech. Nutno přihlásit předem!

FOTOGRAFOVÁNÍ AURY

Pro velký zájem opakujeme individuální FOTOGRAFOVÁNÍ AURY na středu 27. února - manželé Paulíčkovi. Nutno objednat předem v Centru REGENERACE nebo na tel: 381 258 109.

OBERON - diagnostiky

Diagnostické poradenství přístrojem OBERON se zkušeným terapeutem panem Leošem Poskočilem v pondělí 4. února v Centru REGENERACE. Nutné objednání na konkrétní hodinu osobně nebo na tel.: 381 258 109.

Archív aktualit

OTEVŘENO u nás v prosinci

V prosinci otevřeme v sobotu, v den vánočních trhů 8. 12. od 9 do 12 hod.a dále budeme mít otevřeno jako obvykle do pátku 21. 12. do 13 hod. Dny 27. a 28. 12. budeme mít naši prodejnu zavřenou.

Otevřeno bude opět ve středu 2. ledna 2019

* Přejeme Vám příjemné dny adventní a radostné a klidné svátky vánoční. *

Automatická kresba - seminář

V sobotu 8. prosince se bude u nás konat celodenní seminář Zdeňky Blechové Automatickou kresbou řešíme svoji rodinu. Do 23. 11. cena 1200,- Kč pak 1400,- Kč. Nutno přihlásit předem pro omezený počet účastníků.

Viz. příloha automat_kresba_sem.jpg (487 kb)

NEMOCI pocházející z emocí

Zveme vás na přednášku Zdeňky Blechové NEMOCi pocházející z emocí aneb léčíme své problémy, která se bude konat v pátek 7. prosince od 18 hod. v Centru REGENERACE. Vstupenky v předprodeji u nás za 250,- Kč / na místě 290,- Kč /. Pouze omezený počet, nutno nahlásit předem.

Automatická kresba - kurz

V sobotu 10. lisopadu se bude u nás konat opět kurz Automatické kresby - Jak si správně přát a rovnice života se Zdeňkou Hevákovou.

Viz. příloha automat_kresba_zdenka.doc (16 kb)

Prázdninová otevírací doba

Prázdninová otevírací doba začne už od pondělí 18. června. Otevřeno bude a pak celé prázdniny každý den 9 - 12, 13 - 17 hod., v pátek do 12 hod.  * Zavřeno bude jen 2.+3.+4. července. *

Hrátky ... s Míšou Liškovou

Hrátky ... s Míšou Liškovou se budou konat v neděli 3. února od 9 hod. v ZŠ B. Bolzana Na Parkánech. Nutno přihlásit předem!

FOTOGRAFOVÁNÍ AURY

Pro velký zájem opakujeme individuální FOTOGRAFOVÁNÍ AURY na středu 27. února - manželé Paulíčkovi. Nutno objednat předem v Centru REGENERACE nebo na tel: 381 258 109.

Viz. příloha aura_velky.doc (13 kb)

Pronájem masérny

Pronajmeme masérnu, krásnou, velkou slunnou místnost na 2 dny v týdnu / pondělí a čtvrtek / Cena dohodou. Přijďte se podívat nebo budeme rádi, pokud tuto informaci pošlete dále.

DIOCHI - přednáška Vl. ĎURINA v Táboře

Zveme vás na Přednášku Vladimíra Ďuriny, ředitele firmy Diochi, ve středu 7. března od 18 hod. do divadelní kavárny Divadla Tábor. Seznámí vás s novými přípravky, popř. zodpoví na vaše dotazy. Po skončení přednášky budou následovat osobní diagnostiky. Vstupenky již v předprodeji v Centru REGENERACE.

Esenciální podzim

Zveme vás na přednášku Lenky Markové s esenciálními oleji firmy DOTERRA na posílení imunity na podzim

ve středu 15. listopadu od 18 hod. v Centru REGENERACE. Pro omezený počet nutná rezervace!

Viz. příloha doterra_15_11.docx (163 kb)

Jak mít peníze aneb realita a iluze

Zveme vás na přednášku Zdeňky Blechové Jak mít peníze aneb realita a iluze, která se bude konat v pondělí 13. listopadu od 17 hod. v DON klubu divadla Tábor. Vstupenky již v předprodeji u nás.

Viz. příloha Blechova_penize.pdf (231 kb)

Dovolená + Prázdninový provoz

3. - 7. července budeme mít dovolenou a pak prázdninový provoz, tj. s polední pauzou 12 - 13 hod. Jinak otevřeno pak už normálně celé prázdniny každý den 9 - 17 hod. v pátek jen do 13 hod.

Marie z Magdaly a ženy v životě Ježíše

Zveme vás na setkání v úterý 28. listopadu od 18 hod. do DON klubu divadla Tábor na přednášku Marie z Magdaly a ženy v životě Ježíše s Dr. Hanou Sar Blochovou . Možnost zakoupení její knihy a osobní věnování na místě. Vstupenky již v předprodeji u nás.

Viz. příloha Blochova_Marie z Magdaly.doc (342 kb)

PETR CHOBOT a DON SERGIO v Táboře

V pondělí 26. června  17,30 - 21h. se bude konat LÉČEBNÁ MEDITACE s Petrem CHOBOTEM. Společně s Petrem meditace povede i peruánský šaman Don Sergio. Akce bude probíhat v sportovní hale Gymnázia P. CoubertinaTábor.  Otevřeno od 17,00hod. S sebou boty na přezutí, karimatku, deku, pití ...Vstupenky možno zakoupit předem v Centru REGENERACE nebo i na místě za 500,- Kč. Doporučujeme pročíst vše o meditacích www.petr-chobot.eu

 

Viz. příloha PCh_tabor_cerven.doc (26 kb)

Meditace a léčení s Estelou Palaris Orbito

Spirituální léčení s filipínskou duchovní léčitelkou Estelou Palaris Orbito bude probíhat v Centru REGENERACE v sobotu 24. listopadu. Společná meditace a žehnání  od 10 hod.  po té individuální léčení, na které je nutno objednat předem na tel. 381 258 109 nebo osobně.

OBERON - diagnostiky

Diagnostické poradenství přístrojem OBERON se zkušeným terapeutem panem Leošem Poskočilem v pondělí 4. února v Centru REGENERACE. Nutné objednání na konkrétní hodinu osobně nebo na tel.: 381 258 109.

Viz. příloha Oberon.doc (94 kb)

Adventní otevírací doba

Pokud by jste se rozhodli nakoupit pro své blízké zdravé vánoční dárky u nás, můžete využít pro to i tuto sobotu, tj. 10. 12., kdy budeme mít otevřeno v rámci vánočních trhů na náměstí od10 do 16 hod., dále budeme mít otevřeno i v pátek odpoledne, tj. 16. 12. od 9 do 17 hod. Pátek před Štědrým dnem, tj. 23. 12. od 9 do 15 hod. a mezi svátky, tj. 27. - 29. 12. budeme mít otevřeno od 9 do 17 hod. 30. 12. budeme mít zavřeno.

Bachovy květové esence

Ve čtvrtek 10. listopadu od 18. hod. přednáška Bachovy květové esence s Jitkou Topinkovou.

Viz. příloha BKT Topinkova.doc (93 kb)

Filipínský léčitel LINO

Filipínský léčitel LINO bude provádět u nás masáže v sobotu 29. září 10 - 16 hod. Nutno objednat předem na tel. 381 258 109.

ESENCIÁLNÍ OLEJE NA DOVOLENOU

Esenciální oleje na letní dovolenou bude další zajímavá přednáška s Lenkou Markovou, která se bude konat ve úterý 14. června od 18 hod. Dozvíte se, co všechno umí esenciální oleje, můžete očichat a vyzkoušet na vlastní kůži. Také vám můžeme vytestovat přístrojem Zyto, které esence vaše tělo právě potřebuje.

Viz. příloha doterra.pdf (528 kb)

foto aury | TABURETKY | Enneagram | tarotové karty | Dar ducha | 2012 | Tajemství | DIOCHI | Phoenix | Citricidal | prsten Atlantů | ENERGY levně